| Wszystko o Grybowie | Miasta partnerskie | Okiem starego obiektywu | FotoKronika | MultiMedia | Kurier Grybowski | Informator | Inwestycje |
Od dnia 1 lipca 2011 roku obowiązują nowe przepisy dotyczące rejestracji działalności gospodarczej oraz osób fizycznych. Obowiązuje również nowy formularz wniosku do rejestracji działalności gospodarczej CEIDG-1 w miejsce dotychczasowego formularza EDG-1.
Wniosek o wpis do CEIDG można złożyć za pośrednictwem formularza elektronicznego dostępnego na stronie internetowej CEIDG, osobiście w Urzędzie Miejskim w Grybowie lub pocztą listem poleconym.
Dodatkowo informujemy, że od 1 lipca 2011 roku trwa przenoszenie danych o funkcjonujących przedsiębiorcach z ewidencji gminnych do CEIDG. Z dniem przeniesienia wpisu do CEIDG, Burmistrz Miasta przestaje być organem ewidencyjnym dla przedsiębiorcy.
ZAŁĄCZNIKI
INNE ZAŁĄCZNIKI